Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

Aby zachować czystość – tak w domu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są odpowiednie sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to mnóstwo zadań będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i sprzedawcy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – eliminacja zabrudzeń różnego typu

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie firm produkujących i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z rozmaitych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich środki stworzone z myślą o eliminacji rzadkich zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, tłustych osadów, graffiti lub wykwitów pleśni.

Ochrona powłok dzięki chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości umożliwiają także na konserwację oraz ochronę powierzchni szczególnie wystawionych na destrukcyjne działanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, środki do osłony stali przed korozją, a także środki chroniące przed graffiti. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale też nadają im piękny wygląd.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]