Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

Więcej o mydle dezynfekującym

Mydło antybakteryjne eliminuje z powłoki skóry zarazki oraz inne groźne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, żeby sprostało oczekiwaniom różnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach antyseptycznych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale także zamawiane przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. Na rynku dostępne są rozmaite typy mydeł – produkty w płynie, w piance, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, przeznaczone do mycia ciała, włosów i skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemników, które gwarantują najwyższy poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące środkiem niezmiernie ekonomicznym – pozwala otrzymać do 2,5 tyś. doz mydła z 1000 ml pojemnika. Mydło w piance efektywnie myje, dobrze rozprowadza się na skórze i bez trudu opłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła w płynie znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników ani innych alergizujących składników – można ich używać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest nadawany kosmetykom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowany dozownik, co upraszcza ich późniejszą utylizację.

Nasze dane:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]