Strój do jazdy konnej – bryczesy

Jeśli chcesz zamówić bryczesy, koniecznie wejdź na horse-trade.pl/Bryczesy-jezdzieckie

Jazda na koniu wymaga nie tylko godzin pracy, dużych pokładów cierpliwości i sporych wyrzeczeń, ale też odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zamówić wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Dobrze uszyte spodnie bryczesy powinny być elastyczne i ciasne, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są bryczesy wykonane z materiałów najwyższej jakości – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak wybrać najodpowiedniejsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Przy wybieraniu właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, zwane lejem, który może być wytworzony z skóry ekologicznej, silikonu lub innych materiałów zapewniających dobrą przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje także łydki i uda, lub kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które gwarantują komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są także walory użytkowe – liczne kieszenie i rozciągliwe zakończenia nogawek.

Nasze dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]