Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i na co należy zwrócić uwagę przy wyborze namiotu.

Pawilony ogrodowe – zastosowanie

Obecne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o urodzinach, weselach w plenerze, złotych godach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach i innych istotnych wydarzeniach, które zasługują na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed silnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega też skraplaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne oraz sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Wybór właściwego modelu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Proste w montażu oraz trwałe pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją i zdołają zachować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a łatwe składanie i rozbiórka pawilonu powodują, że sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają także ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całej struktury.