Wycieraczki samochodowe marki Bosch

Produkcja wycieraczek samochodowych – firma Bosch

Firma Bosch prosperuje na rynku znaczny okres czasu , a jej profil jej działalności opiera się na produkcji części samochodowych. Duże zainteresowanie produktami firmy Bosch, spowodowane jest zastosowaniem przez nią nowoczesnych technologii. Pióra wycieraczek to jeden z jej wytworów. Również przy ich wytwarzaniu wykorzystano innowacje jak np. wycieraczki z napędem rewersyjnym, spojlerem, a także zastosowaniem gumy syntetycznej. Produkcja obejmuje wiele rodzajów wycieraczek samochodowych.

Bezprzegubowe wycieraczki samochodowe

Bezprzegubowe wycieraczki samochodowe firmy Bosch to innowacyjny sposób oczyszczania szyb. Zamieniono w nich konstrukcję przegubową na płaską i sprężystą szynę. Największą zaletą nowych wycieraczek Bosch jest ścisłe dopasowanie do krzywizny szyby, danego modelu auta.

Wycieraczki do auta – seria TWIN

Zamontowanie w wycieraczkach Bosch typu TWIN, Quick Clip (uniwersalnego adaptera umożliwia szybką i łatwą wymianę. Ich odporność i trwałość są zasługą wzmocnionego sztyftami, metalowego ramienia. Zainstalowanie spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch sprawia że idealnie przylegają one do szyby, nawet w trakcie bardzo szybkiej jazdy.

Postaw na bezpieczeństwo jazdy – wybierz dobre wycieraczki

Wszystkie wyżej wymienione cechy piór wycieraczek do auta firmy Bosch, odpowiadają za komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego warto zainwestować dobre wycieraczki, ugruntowanego na rynku producenta części samochodowych.