Internetowy sklep z wycieraczkami Bosch Aerotwin

Wycieraczki Bosch są wśród fachowców określane jako jedne z najbardziej wartościowych artykułów na rynku. Ich renoma nie powinna nikogo zaskakiwać – ten producent od dawna wprowadza do sklepów niespotykane dotąd technologie, dzięki którym komfort użytkowania aut znacznie wzrasta. Wśród najnowszych produktów tej firmy są wycieraczki Bosch Aerotwin.

Innowacyjne wycieraczki Bosch Aerotwin

To właśnie ten producent jako pierwszy zaprezentował wycieraczki pozbawione przegubów. Zrezygnowano z tych niezbyt wydajnych części i zastąpiono je plastycznym korpusem ciasno dotykającym szkła. Rozwiązanie to tak przypadło do gustu firmom samochodowym i ich klientom, że szybko do swoich pojazdów wprowadziły je także pozostałe marki.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – gdzie są używane?

Opisywane produkty cieszą się sporą popularnością – po wycieraczki Bosch Aerotwin chętnie sięgają takie koncerny, jak Fiat, Mercedes i Volvo. U dilerów bezprzegubowe wycieraczki samochodowe dostępne są także jako części wymienne, a ich wykorzystanie możliwe jest nawet w autach, które hale produkcyjne opuściły przed laty.

Wycieraczek Bosch Aerotwin możesz używać w każdym aucie

Wycieraczki do szyb Bosch sprzedawane są w najróżniejszych modelach – a to powoduje, że bez problemu dobierzemy je do naszego wozu. Korpus dobrze dobranej wycieraczki Bosch Aerotwin doskonale przylega do okna pojazdu, zwiększając efektywność nawet dwukrotnie.

Wycieraczki Bosch Aerotwin – komfort jazdy

Wycieraczki do aut Bosch wykonuje się z najlepszych tworzyw, co gwarantuje na pewno wytrzymają kilka sezonów, a ich konserwacja dzięki systemowi Quick Clip zajmuje tylko chwilę.