Oświetlenie dla automotive i mobility – zamów je u producenta z Krakowa

Producent oświetlenia dla automotive i mobility - z aktualną ofertą zapoznasz się pod tym adresem.

Oświetlenie samochodowe to nadzwyczaj istotny element bezpiecznej podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł czy zignorowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie prowadzić do niebezpiecznej sytuacji na drodze, co często kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej jakości oświetlenia jest kluczowe w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe codziennie bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo setek pasażerów. Jednym z producentów kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

produkty krakowskiego producenta dla automotive i mobility

Właściwie w portfolio OE Industry znaleźć można dowolny rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, bocznych oraz przednich do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, OE Industry produkuje też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w złych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które wykorzystywane są m.in. przez kierowców pojazdów specjalnych, rolniczych czy off-road. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich bądź pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w halogenowe lub LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również używane przez niektóre służby światła białe oraz niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie zapomniał również o lampach wewnętrznych (w tym o poręcznych lampkach do czytania), które zauważalnie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców spędzających wiele dni w trasie. A to ledwie wycinek oferty OE Industry.

Spółka OE Industry wszechstronne testowanie nowego oświetlenia

Kontrahenci OE Industry już od dawna wiedzą, iż spółka ta jest czymś więcej niż zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To wykwalifikowana grupa specjalistów gotowa wcielić w życie pomysł zamawiającego, przygotowując wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, przez wydruk 3D prototypu, aż po jego certyfikację. OE Industry oferuje również wsparcie posprzedażowe. Za sprawą silnego naciskowi na wszechstronne testowanie nowych produktów, dogłębnych analiz oczekiwań odbiorców, a także budowania doświadczonej kadry fachowców, OE Industry zyskało pozycję światowego lidera w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Nasze dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]