Fascynują Cię egzotyczne podróże? Znajdź ofertę dla siebie

Podróże szyte na miarę - sprawdź rewelacyjną ofertę

Podróże odprężają, uczą nas poszanowania dla różnych narodów i kultur, rozwijają imaginację oraz pozwalają wypocząć od codziennej rutyny. Najbardziej zapamiętujemy te, które prowadzą nas w dalekie miejsca, pod każdym względem inne od naszych europejskich realiów. I choć niewielu z nas ma duszę tułacza, każdy winien bodaj raz w życiu zdecydować się na egzotyczną podróż do dowolnego orientalnego kraju.

Egzotyczne podróże – komu polecić ich organizację?

Organizacja podróży egzotycznej nie jest łatwym zadaniem. Z tej przyczyny zwykły urlopowicz korzysta w tym celu z biur turystycznych. Mają one w swojej ofercie jednakże z reguły niezbyt interesujące wczasy w popularnych ośrodkach, wyjazdy organizowane są w kilkunastoosobowych grupach, a ich program na ogół nie zawiera odwiedzania interesujących miejsc danego regionu. Jeśli marzysz o autentycznie unikatowej wyprawie, przejrzyj ofertę biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, czyli z uwzględnieniem indywidualnych wymogów zamawiającego. Po ustaleniu z klientem destynacji, terminu podróży oraz kosztu wyjazdu, biuro bukuje noclegi i bilety lotnicze, a także przygotowuje detaliczny plan wczasów. Dodatkowo biuro daje też garść ważkich wskazówek podróżniczych, czyli co wypada zobaczyć, którą plażę odwiedzić, gdzie kupić najsmaczniejszy posiłek i sygnalizuje na co uważać w danym regionie.

Wyprawy egzotyczne dla nowożeńców i rodzin z dziećmi

Niezależnie od tego jaki rodzaj podróży wolimy, w ofercie biura podróży egzotycznych wszyscy odkryją coś dla siebie. Dla miłośników błogiego wypoczynku biuro wyselekcjonowało doskonałe miejscowości w Meksyku, Filipinach oraz Tajlandii. Młode pary mogą spędzić miesiąc miodowy relaksując się na plażach Fiji bądź Indonezji – to wspaniałe destynacje na podróż poślubną. Z kolei osoby pełne energii mogą spotkać lemury na Madagaskarze, spotkać hipopotamy i lwy podczas safari w Zanzibarze, polatać na lotni w Himalajach lub wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brakuje także sugestii egzotycznych wypraw dla rodzin z pociechami.

Pochodzenie zdjęcia – relaksmisja.com.

Nasze dane:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]