Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Zajrzyj tu, żeby zlecić catering na wesele w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo wesela, komunie czy chrzty, od dawna przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i znajomych. Teraz są to imprezy, w których uczestniczy nierzadko ponad sto osób. Zrozumiałe jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę zaplanować jadłospisu, a potem przyrządzać i zaserwować potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, gdy świętowanie planowane jest na wiele godzin i odbywa się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć spory popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – pyszne posiłki, które oczaruje gości

Planowanie wesela to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na dobór wystroju sali, rozsyłanie zaproszeń , sporządzanie listy gości czy wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To również konieczność zagwarantowania wystarczającej ilości przekąsek i napojów podawanych w czasie zabawy, a co najistotniejsze – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną gości i zbiorą ich wszystkich przy stole. Obiad na weselu powinien mieć wspaniałą oprawę. Zaproszeni bowiem liczą na to, iż stoły będą pięknie przystrojone i poprawnie nakryte, dania będą wyborne i widowiskowo skomponowane na talerzach, a także że obsługa na czas będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Taki stopień organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kelnerów i szefów kuchni, wprawionych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w tradycyjnych salach.

Catering na wesele – potrawy dopasowane do konwencji przyjęcia

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi regułami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla zaproszonych, ale również i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły posiadają przygotowaną uprzednio listę sugerowanych dań głównych, trunków oraz zakąsek odpowiadających stylistyce wesel. Podstawową ofertę można sprawdzić na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Klient może więc sam skompilować kartę dań z proponowanych potraw. Trzeba jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe pomysły i często na życzenie klienta podejmują się przygotowania unikalnych kompozycji dań.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]