Czy parking przy lotnisku to dobre miejsce na dłuższy postój?

Większość osób wybierających się w podróż samolotem nie decyduje się przybyć na lotnisko własnym samochodem, ale prosi kogoś o podwiezienie albo korzysta z taksówki. Uznaje się, iż tak jest lepiej, ponieważ w innym wypadku powstałby problem, gdzie zaparkować auto na czas nieobecności. Warto jednakże rozważyć rozwiązanie, jakim jest zostawienie auta na strzeżonym parkingu znajdującym się w pobliżu lotniska. Bezpieczny parking długoterminowy, który również przeznaczony jest dla krótszych postojów, znajduje się w pobliżu lotniska Kraków – Balice. Jego oferta przeznaczona jest dla wszystkich podróżnych, którzy korzystają z lotniska, pragnących pozostawić swój pojazd w zaufanym miejscu na czas trwania podróży.

Parking przy lotnisku – czy warto zostawić tu samochód?

Najważniejszą zaletą tego rozwiązania jest oczywiście wygoda, gdyż daje to możliwość przybycia na lotnisko swoim pojazdem. Mimo że parking zlokalizowany jest nie w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego, nie jest to żaden problem, ponieważ obsługa parkingu zajmuje się transferem klientów z parkingu do portu i z portu na parking. Nie zabiera to dużo czasu, a same przejazdy organizowane są niezwłocznie. Ponadto klienci mają pewność bezpieczeństwa pozostawionego samochodu, nie tylko dlatego, że jest to parking strzeżony na wszelkie możliwe sposoby. Pozostawione na nim pojazdy zabezpiecza także polisa ubezpieczeniowa, a więc tak strzeżony samochód może być o wiele bezpieczniejszy niż zaparkowany w przydomowym garażu, gdzie zawsze może być narażony na kradzież pod nieobecność, zwłaszcza dłuższą, właściciela. Zaletą takiego wyjścia są też ceny niższe niż można się spodziewać, a zatem jest to ekonomiczne zarówno w przypadku długoterminowego, jak i krótkoterminowego parkowania.

Parking przy lotnisku – udogodnienia dodatkowe

Osoby korzystające z parkingu zlokalizowanego w podkrakowskich Balicach mają do dyspozycji wiele udogodnień. Najistotniejszy jest fakt, iż mogą wyjechać w najmniejszym stopniu nie obawiając się o bezpieczeństwo powierzonego pojazdu, gdyż jest on zabezpieczony wszelkimi środkami. Parking jest otoczony przez ogrodzenie i szlaban. Bezpieczeństwo zapewnia nowoczesny system kamer przemysłowych i oświetlenie, a także doskonale wykwalifikowana ochrona, dozorująca całodobowo. W przypadku dłuższej podróży, po powrocie klienci parkingu mogą skorzystać z dostępnego rozrusznika oraz kompresora lub poprosić o pomoc w uruchomieniu pojazdu obsługę. Powrót jest również tym wygodniejszy, iż po uporaniu się z odebraniem bagażu wystarczy zadzwonić na parking pod numer umieszczony na karcie parkingowej, aby już po krótkim czasie móc wsiąść do podstawionego busa, który przewiezie na parking.
Wszystkie te usługi wliczone są w koszt postoju, która jest bardzo atrakcyjna, a dodatkowo klienci podkrakowskiego parkingu niejednokrotnie mogą liczyć na rozmaite rabaty.