E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Dowiedz się, jak zamówić wdrożenia WooCommerce.

Posiadasz firmę i planujesz rozszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli masz już stronę na WordPressie, ale także jeśli nie dysponujesz żadną stroną internetową i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – elastyczność i opracowanie analizy danych sprzedaży

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się witryny projektowane z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, iż ekspresowo opracowano wtyczkę dającą możliwość na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada niemało atutów. Analogicznie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z wykorzystując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługa jest nieskomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do pokaźniejszej grupy nabywców. Na skutek użycia stosownych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć płatności on-line i umożliwić użytkownikom wykonanie przelewów za zakupy m.in. przez Transferuj.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację wyników sprzedaży (udostępnianie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko dostosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, wykorzystanie jedynie przetestowanych, niezbędnych wtyczek oraz prawidłową semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce spece zbudują również blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowych artykułach oraz promocjach albo publikować opinie i różne porady dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]