Komfortowe busy dla klientów prywatnych oraz firm

Chcesz wynająć luksusowy bus na wyjazd w większej grupie, a może szukasz usług kierowanych do firm? Skorzystaj z oferty Viibus – polskiej firmy z siedzibą w Krakowie. Dlaczego warto zdecydować się na VIP bus?

Luksusowe busy dla firm oraz klientów prywatnych

Viibus oferuje przejazdy bogato wyposażonymi pojazdami z 20 miejscami pasażerskimi. Busy można wynająć w różnym celu – na wycieczki objazdowe w gronie znajomych lub rodziny, letnie i zimowe wyjazdy, a także imprezy okolicznościowe. Viibus umożliwi transport na wesele, wieczór kawalerski, urodziny oraz inne uroczystości. Luksusowe busy można także wynająć na firmowe wyjazdy integracyjne, żeby odebrać z lotniska ważnych kontrahentów czy zorganizować przewóz na konferencję, targi lub inny event. Przedsiębiorstwo zapewnia również kompleksową obsługę instytucji – szkół i jednostek samorządowych.

warto wynająć luksusowy bus?

VIP bus gwarantuje wysoki komfort podróży – bus 20-osobowy zapewnia optymalną przestrzeń dlawszystkich pasażerów. Pojazdy posiadają także klimatyzację z indywidualnymi nawiewami, panelowe grzejniki, oświetlenie w technologii LED, a także porty ładowania urządzeń mobilnych. W czasie wyjazdów można zatem nie tylko poczytać książkę, ale również podłączyć smartfon do ładowarki. Dodatkowy plus stanowią komfortowe fotele ze zintegrowanym zagłówkiem, regulowanym oparciem oraz wygodnym stoliczkiem z miejscem na napój. Odpowiednio wyprofilowane siedzenia zapewniają właściwe podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu pasażerowie czują się komfortowo nawet na długich trasach. Bus VIP wyposażono również w system audio-wizualny oraz dwa 22-calowe monitory.