Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

Na pandaparking.pl znajdziesz więcej informacji o parking Balice tanio

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi pytanie: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw auto pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego samochodu pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione auta są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Nasze dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]