Nie masz czasu przygotować dań na imprezę? Zamów catering kanapkowy

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/ zamówisz catering kanapkowy.

Urządzenie nawet ogromnej imprezy nie jest problematyczne, o ile posiadamy pod dostatkiem wolnego czasu na zamawianie potrzebnych produktów, a także następnie własnoręczne preparacja z nich wyśmienitych przekąsek dla zaproszonych gości uroczystości. Wprawdzie nie wszyscy mają taką możliwość, ale nie znaczy to od razu, że należy odpuścić zamiar świętowania znaczącej rocznicy. W takim przypadku można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Czym charakteryzuje się finger food catering?

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to usługa adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, lecz korzystają z niej coraz częściej również rozmaite stowarzyszenia oraz osoby prywatne szykujące prestiżowe spotkania. Polega ona na zaopatrzenie bankietu w potrawy z gatunku finger food, innymi słowy nieduże przekąski, które da się skonsumować na stojąco i nie używając sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga nawet użycia talerzyka – to dosłownie porcja na “jeden kęs”. Finger food to głównie sandwicze, roladki czy też tartoletki owocowe i warzywne. Ten wariant cateringu idealnie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie zależy nam na bliskim kontakcie uczestników. Umożliwia on prowadzenie długich konwersacji i jednocześnie nie sprowadza interakcji wyłącznie do gości siedzących przy konkretnym stoliku.

Zalety cateringu kanapkowego?

Zlecenie przygotowania cateringu kanapkowego firmie zewnętrznej ma mnóstwo zalet, które docenią zarówno odbiorcy biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stolików oraz stresu z usadzaniem uczestników eventu. Chłodne i gorące napoje oraz zakąski ustawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Ułatwia to organizację eventów przede wszystkim w małych wnętrzach, w których użycie optymalnej liczby stołów byłoby trudne. Catering opierający się na przekąskach natychmiast powoduje również, że event ma mniej poważny, luźniejszy klimat. Trzeba podkreślić, że menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze niż ekskluzywne obiady, a dodatkowo daje większą swobodę dostosowania ich do preferencji żywieniowych uczestników bankietu. Co najistotniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nierzadko bywało główną przeszkodą przy planowaniu imprez firmowych.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]