Niezapomniany ślub? Doradzi Ci wedding planner

Skorzystaj z umiejętności wedding plannera Kraków

Zawarcie małżeństwa to z pewnością najważniejsze święto dla każdego z nas. Nic więc dziwnego, że organizując tę uroczystość staramy się uniknąć przykrych sytuacji i przyczynić się to tego, by ta okoliczność na długo była zapamiętana przez gości. Jak pewnie wielu z nas już doświadczyło, organizacja ślubu to spory kłopot – należy zatroszczyć się na przykład o wynajem sali, angaż DJ-a czy ozdobienie kościoła. W czasie stresujących niekiedy przygotowań możemy jednak zapomnieć o pewnych sprawach, co może skutecznie zniszczyć atmosferę tego niepowtarzalnego wydarzenia. Właśnie dlatego młode pary coraz częściej decydują się na wskazówki, które świadczy wedding planner. Na czym więc one się opierają?

W czym pomoże wedding planner?

Największym atutem angażu wedding plannera jest niewątpliwie komfort oraz spokój – nie trzeba zajmować się zawieraniem współpracy z kapelą, dekoratorem, zarządcą sali czy wideooperatorem. Wskazówki, które oferuje wedding planner to też idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie znają tajników branży ślubnej i nie umieją znaleźć dobrych kwiaciarek czy DJ-ów. Tymczasem znający ją dokładnie wedding planner powie nam, jak znaleźć te oferty, które z pewnością trafią w ich potrzeby. Dzięki temu ślub z pewnością okaże się niezapomnianym wydarzeniem oraz przebiegnie bezstresowo.

Ile kosztują porady wedding plannera

Wbrew stereotypowym opiniom na wskazówki wedding plannera powinny zdecydować się nie tylko małżeństwa z zasobnym budżetem. To przecież najlepsze wyjście dla młodych par chcących ograniczyć koszty wiążące się ze ślubem, ponieważ doświadczony na rynku usług ślubnych wedding planner może znaleźć kilkakrotnie tańsze oferty. Szczególnie, iż jego wskazówki nie będą wcale dużym wydatkiem. Z uwagi na szeroki zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich koszt będzie zazwyczaj ustalany osobno z poszczególną parą. Jednak w porównaniu do pozostałych wydatków związanych z weselem ten na pewno nie będzie duży.

Nasze dane:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]