Oferta parkingu przy Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz wygodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po powrocie do kraju odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking przy Balicach – gdzie postawić auto?

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najlepszy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i dźwigać ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Z pomocą przychodzi parking strzeżony położony niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko kilometr, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto dodać, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – chroń auto przed osobami niepowołanymi

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice liczy 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez 24 godziny na dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową. Auto można zaparkować na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższym urlopie w egzotycznym kurorcie Twój samochód będzie miał problem z odpaleniem? Parking strzeżony w Balicach posiada urządzenie rozruchowe i kompresor. Postój można opłacić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.