Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę lokalu na imprezę w Krakowie w rozsądnej cenie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne lub plenerowe pikniki dla pracowników i ich rodzin, mające za zadanie uformowanie głębszych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują prestiżowe eventy, np. po to, żeby celebrować osiągnięte sukcesy, a także rozmaite bankiety dla partnerów biznesowych, kursy oraz konferencje. Takie imprezy wymagają stosownego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później w celu promocji marki.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Jeżeli nie posiadamy w firmie dużych wnętrz, w których można urządzać bankiet, warto rozejrzeć się za propozycjami wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich sproszonych gości eventu. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do rangi organizowanego wydarzenia. Ważne spotkania dla wspólników firmy, w trakcie których świętowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie powinny odbyć się w byle jakim lokalu. Należy w takich przypadkach zorganizować event w unikatowym miejscu, które dodatkowo uwydatni prestiż uroczystości. Natomiast jeżeli na imprezę sproszeni będą uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, warto zdecydować się na salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć w mgnieniu oka.

Wynająłeś już lokal na imprezę? Teraz zadbaj o zamówienie cateringu

Organizując event firmowy nie wolno zignorować tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Trafnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówioną lokalizację smacznych potraw dla uczestników, ale również pomoże w doborze menu i zajmie się ustawieniem stolików. Podczas ekskluzywnych imprez wskazane jest także zapewnienie gościom doskonałej obsługi. Wypada więc szukać pomocy firm cateringowych mających w swoim składzie wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i doskonale prezentujące się dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki do stołu.

Nasze dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]