Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Sympozjum, ważne negocjacje biznesowe lub szkolenie – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed koniecznością zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z rozmaitymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli planowane spotkanie przyciągnie masę osób, wypada zamówić usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko zjeść

Warsztaty i sympozja biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 6-9 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich uczestnicy otrzymują ścisły harmonogram wykładów, między którymi wskazane są maksymalnie dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie większego posiłku w najbliższej jadłodajni. Dlatego tak ważne jest udostępnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, także zanieść ze sobą na salę prelekcji. Firmy świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć nie bojąc się o ubrudzenie ubrania i dłoni. Usługa cateringu biurowego obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – ważny element szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest bardzo ważna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Dodatkowo jest to także sposobność kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie problemów roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który działa na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ważnych sympozjów lub płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając zakupione po drodze w spożywczaku czy też własnoręcznie przyszykowane sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc wagę wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o dobre samopoczucie uczestników.

Nasze dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]