Profesjonalna opieka nad grobami

Opieka nad grobami Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb

Oblicze miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – także, kiedy groby położone są w tym samym mieście, gdzie mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się wzięła?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz korekty napisów.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Ceny, jakie należy zapłacić pracownikom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – gdy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet czterystu zł rocznie. Warto też zaznaczyć, iż koszty zależne są także od gabarytów grobów, a najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasze dane:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]