Samodzielny odbiór z lotniska – dlaczego warto?

Dotarliśmy do dużego miasta na spotkanie biznesowe. Jest już późno, zaś do hotelu mamy kilka kilometrów. Podróż autobusem nie będzie najlepszym rozwiązaniem – ze względu na brak komfort i ochrony. A poczucie bezpieczeństwa jest szczególnie ważne, ponieważ mamy ze sobą walizkę pełną drogich gadżetów. Niestety, na postoju nie ma taksówek, a dyspozytorka mówi nam, że najszybciej wyruszymy za pół godziny. Jeżeli z portu lotniczego zamierzaliśmy dotrzeć od razu do miejsca noclegu kłopot nie jest duży, jednak jeżeli oczekuje nas partner biznesowy, potrafi to zaważyć na podpisaniu umowy. Jak ustrzec się podobnych sytuacji? Rozwiązanie jest naprawdę łatwe – planując wyjazdy w interesach dobrze wcześniej zarezerwować odbiór z lotniska. W jaki sposób to załatwić?

Odbiór z lotniska dla biznesmenów

Odbiór z lotniska to usługa kierowana do szczególnie wymagających pasażerów. W przeciwieństwie do tradycyjnej taksówki, decydując się na odbiór z lotniska będziemy dowiezieni na miejsce luksusowym samochodem – między innymi Mercedesem najwyższej klasy. W tym wypadku zyskamy też gwarancję tego, iż kierowca będzie oczekiwał nas, gdy dolecimy na do celu, więc niewątpliwie nie spóźnimy się na kolację z ewentualnym partnerem. Warto wspomnieć również o tym, że odbiór z lotniska możemy zamówić także dla partnerów, którzy nas odwiedzają.

Odbiór z lotniska w Krakowie

Jak łatwo się domyślić, odbiór z lotniska cieszy się największym zainteresowaniem w miejscowościach z większymi lotniskami – w Łodzi, Katowicach, w stolicy oraz Krakowie. Obszar działania firm świadczących taką usługę nie ogranicza się oczywiście tylko do tych regionów – po dotarciu do Krakowa możemy wybrać kurs między innymi do Zakopanego lub na Śląsk. A jeśli potrzebujemy, możemy zagwarantować sobie transfer do mniejszych miast w kraju – nie tylko na południu Polski.