Systemy Business Intelligence

Proces przekształcania danych w informację, a informacji w wiedzę, która jest wykorzystywana by zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstwa to Business Intelligence znany też jako analityka biznesowa. To zbiór postępowańpraktyk, metodyk, narzędzi oraz innych technologii informatycznych. W dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu BI specjalizuje się BIzalto. Dzięki ich rozwiązaniu można zbierać i integrować dane, które wykorzystane w odpowiednim czasie przynoszą profit i pozwalają uzyskać pełniejszy wgląd w działanie Twojej firmy.

Praca w metodyce BI

W BIzalto oferowane są systemy Business Intelligence precyzyjnie dobrane do charakteru Twojego przedsiębiorstwa, które gwarantują starannie wyselekcjonowaną wiedzę dotyczącą jego procesów i środowiska. Wskutek badania, obserwacji i identyfikacji, poza nasileniem wydajności, generowne są też dodatkowe korzyści. To przeważnie: restrukturyzacja zarządzania, uporządkowanie wiedzy w firmie, analiza sprawności operacyjnej oraz poprawa relacji z klientami. Jedynie właściwie zestawione informacje stanowią pożądany materiał do analiz i przewidywań, gdyż suche fakty posiadają znikomą wartość. Efektywne opieranie się na ogromnych ilościach danych używając wybranych technik, standardów i mechanizmów to istota analityki biznesowej.

Zaufaj BIzalto!

Pomimo tego, że BIzalto jest nową firmą, zapewniaj pełną obsługę od wdrożenia, analizy po szkolenia końcowe. Swoje usługi przeprowadza we współpracy z instytucjami branży produkcyjnej, finansowej, paliwowej oraz innych w kraju i za granicą, a ich pracownicy to kompetentni specjaliści z doświadczeniem w tworzeniu i wdrażaniu systemów BI. Udzielanie pomocy przedsiębiorstwom w ich rozwoju i w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej, oparta na rzetelnych informacjach to główna misja BIzalto. Czas skończyć z niepewnymi decyzjami – kreatywne rozwiązania, innowacyjne myślenie oraz zaawansowane technologie – to te czynniki świadczą o najwyższej jakości, efektywności, i właśnie te cechy charakteryzują firmę BIzalto.

Nasze dane:
BIZALTO Sp. z o.o.
ul. K. Kordylewskiego 11 lok. 202
31-542 Kraków

Tel.: 12 222 0005
Mob.: 693 358 284
E-mail: [email protected]