Szukasz DJ-a na wesele? Wybierz najlepszego

Niegdyś nie mogliśmy wyobrazić sobie wesela bez kapeli. Nasze upodobania oczywiście stale się zmieniają, a obecnie chętniej wybieramy dobrego DJ-a. Nie znajdziemy w tym oczywiście nic zaskakującego, gdyż wynajęcie DJ-a na wesele ma mnóstwo mocnych stron. Najważniejsza niewątpliwie będzie pewność co do tego, że na imprezie zagrana będzie muzyka wybranych wykonawców w znanych wersjach. DJ na wesele okaże się również najlepszym pomysłem dla tych klientów, którzy zamierzają zapłacić za kompleksową obsługę – oferta DJ-a zazwyczaj obejmuje także pracę lamp i konferansjerkę. Jak więc znaleźć DJ-a na wesele?

Przetestuj gust DJ-a na wesele

Właściwy DJ na wesele powinien być osłuchany z muzyką rozmaitych gatunków – nie zaś tylko tą, która najczęściej grana jest na ślubach, bo preferencje weselnych gości są wszak naprawdę różnorodne. Istotne jest to, aby umiał dostosować utwory do klimatu przyjęcia, jego gości i okoliczności. Niezbędna okaże się także wiedza na temat obsługiwania sprzętu grającego – aby muzyka odpowiednio brzmiała, powinien odpowiednio skalibrować poszczególne parametry wzmacniaczy.

DJ na wesele – nie tylko konsoleta

Nie zapominajmy, iż DJ- na weselu często angażowany jest w charakterze prowadzącego. Przed skorzystaniem z danej oferty koniecznie dowiedzmy się zatem, jak DJ sprawdza się w tej roli – zwróćmy uwagę na swobodę wypowiadania się oraz jego kulturę osobistą. Odpowiedni DJ na wesele musi umieć także obsługiwać lampy – w ogromnym stopniu wpływa to na nastrój przyjęcia.