Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Pragniesz poznać więcej szczegółów o wymianie szybki iPhone 6s? Zajrzyj na serwisproduktowapple.pl.

Tablety, smartfony i laptopy są współcześnie nierozłączną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego, skutkiem tego nabywając te akcesoria zazwyczaj staramy się wybierać te godne zaufania. Taką opinią cieszą się od dekad urządzenia firmy Apple, które pomimo swojej dość wysokiej ceny w stosunku do produktów innych marek, każdego roku zyskują sobie setki tysięcy nowych użytkowników. Lecz nawet sprzęt wysokiej jakości może przestać poprawnie działać lub się zepsuć wskutek nieprawidłowego używania. Co nie znaczy, że bezzwłocznie należy wymienić go na nowy – warto przecież przynieść go do serwisu Apple.

Wymiana szybki oraz baterii i inne usługi realizowane przez Serwis iPhone Warszawa

Ci, którzy mieli produkty Apple przekonali się, iż sprzęt ten pracują płynnie przez lata, lecz nawet one nie są odporne na uszkodzenia wynikłe z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje zlecenia na wymianę szybki tylnej oraz przedniej, stłuczonych w wyniku silnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która z czasem nie trzyma pojemności czy wymianę pozostałych małych podzespołów jak niedziałający mikrofon bądź uszkodzone gniazdo ładowarki. Nasi specjaliści pomogą również w przypadku potrzeby odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis iPhone Warszawa – telefon możesz dostarczyć do naprawy za pośrednictwem kuriera

Póki smartfon posiada obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez trudu dokonamy w autoryzowanych serwisach Apple. Trudności pojawiają się po zakończeniu gwarancji, dlatego że naprawa nawet błahych usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe wydatki, które nie wszyscy mogą ponieść. Na szczęście na terenie całej Polski, przeważnie w większych miastach jak Warszawa, działają serwisy Apple wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których technicy z kilkunastoletnią praktyką nawet w od ręki są w stanie przeprowadzić naprawę telefonów tej firmy starej i nowej generacji, wytworzonych na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S i 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS MAX oraz XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini
– iPhone SE 2020.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple więc nie masz możliwości smartfona dostarczyć osobiście do punktu, znajdź fachowców, którzy podejmują się serwisu iPhone’ów wysłanych za pośrednictwem kuriera. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Nasze dane:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555