Wynajęcie busa – wygodny sposób transportu małych grup

Przygotowanie wycieczek grup składających się z 10-20 osób często okazuje się trudnym zadaniem. Przyczyną największych problemów jest zapewnienie transportu. Komunikacja publiczna posiada wiele wad, z których kluczowy jest brak komfortu podróży. By się tego ustrzec, należy zdecydować się na wynajęcie busa z kierowcą. W ten sposób nie tylko zagwarantujemy pasażerom wygodną podróż, ale także bez przesiadek i innych przeszkód dojdziemy w dowolne miejsce – nawet do położonej na odludziu atrakcji czy hotelu, do których nie dojeżdżają bezpośrednio publiczne środki transportu.

Wynajęcie busa z kierowcą – dla uczestników konferencji i szkoleń

Wynajem busów z kierowcą to oferta, z której skorzystać mogą zarówno klienci prywatni, jak i firmy czy instytucje. Tym pierwszym umożliwi organizację różnego rodzaju imprez rodzinnych odbywających się w hotelach lub ośrodkach wypoczynkowych – dzięki niej wszyscy goście szybko i komfortowo dotrą na miejsce. Dla firm i instytucji jest zaś sposobem na zapewnienie transferu uczestnikom szkoleń czy konferencji. Poza tym oferta jest również adresowana do biur turystycznych, które bez wątpienia docenią sporą ilość miast i miasteczek, w które mogą dotrzeć decydując się na wynajem busów – Małopolskę i inne malownicze regiony można zwiedzić w ten sposób bardzo dokładnie.

Dlaczego warto wynająć bus 20-osobowy?

Najważniejszym atutem tego rozwiązania jest wygoda. Bus 20-osobowy to najbardziej komfortowy ze sposobów na podróż większej grupy. Podróżni mogą skorzystać z między innymi koców podróżnych, osobistego oświetlenia i klimatyzacji oraz zimnych napojów. Nawet najdłuższa podróż okaże się przyjemna dzięki systemowi audiowizualnemu, wygodnym, rozkładanym fotelom ze stolikiem i dużej ilości miejsca na ułożenie nóg.