Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym

Rozwijanie zainteresowań dziecka trzeba zacząć jak najwcześniej – eksperci podkreślają, że już dzieci w okresie 18 m+ wykazują ogromne możliwości np. do nauki języków. Chcesz wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim maluchu? Zdecyduj się na praktyczne zajęcia – one pozwolą mu rozwinąć talent!

Zajęcia dla dwulatków – oferta warsztatów

Zajęcia dla dzieci to niezwykle rozpowszechniona forma spędzania wolnego czasu – znakomicie wspierają wyobraźnię, sprzyjają procesowi socjalizacji, uczą i bawią! Współcześnie oferta warsztatów dodatkowych jest wyjątkowo szeroka, a rodzice mogą zapisać pociechy na przeróżne zajęcia. Najmłodsi mają szansę uczestniczyć w zajęciach rozwijających różne poziomy umiejętności – muzyczne, rytmiczne i plastyczne. Wiele placówek organizuje miejsca, w których dzieci mogą nie tylko rozwijać nowe umiejętności, ale także nawiązać kontakty z innymi maluchami. W takich klubokawiarniach odbywają się wernisaże, można również urządzić urodziny. Doświadczona kadra pedagogów zapewnia dzieciom maksymalne bezpieczeństwo oraz warsztaty prowadzone z pasją.

Zajęcia muzyczne dla dzieci – wierszyki i śpiewanki

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał, który drzemie w Twoim dziecku? Dodatkowe zajęcia dla dzieci obejmują zarówno ćwiczenia rytmiczne z wykorzystaniem bongosów, gitary lub klarnetu, jak i zabawy sensoryczne. Wierszyki oraz śpiewanki doskonale wpływają na wyobraźnię malucha oraz prawidłowe odbieranie bodźców. Bardzo ciekawą formą spędzania czasu są także zajęcia dla dwulatków, które przygotowują do pierwszych dni w przedszkolu – dzięki temu mogą uczyć się samodzielności.