Zalety Kraków Airport Taxi

Na najważniejszych lotniskach złapanie taksówki potrafi stać się sporym problemem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z danego miasta niewątpliwie się z tym uporają, to biznesmeni będą mieć duże kłopoty – ich wizyta w danym miejscu jest zwykle wszak zaplanowana z dużą starannością. Dobrze więc zawczasu pamiętać o transporcie na miejsce. Firmy świadczące takie usługi działają we wszystkich miejscowościach z dużymi lotniskami – na przykład w stolicy, Łodzi bądź w Krakowie. Warto jednak zaznaczyć, iż te przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko możliwością zlecenia transportu na wybraną godzinę – mają oprócz tego mnóstwo innych atutów. Dlaczego więc powinniśmy wybrać usługę Kraków Airport Taxi?

Luksusowe Kraków Airport Taxi

Plusem taksówki Kraków Airport Taxi jest także klasa aut – firma ją oferująca stosuje jedne a najlepszych modeli Mercedesa i pozostałych uznanych marek samochodów. Duże znaczenie ma także to, że stawiając na tę opcję przewozu nie trzeba dzielić miejsca z obcymi pasażerami – samochód zarezerwowany jest jedynie dla nas i partnera biznesowego. Warto nadmienić także o tym, iż pasażerowie Kraków Airport Taxi mogą jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – dostępne będzie wszak zarezerwowanie podróży do innego miasta w południowej Polsce oraz poza nią.

Kraków Airport Taxi – ceny

Kursy do najpopularniejszych Business Parków i biur spółek, rozmieszczonych na terenie miejscowości, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować sumy większej niż 100 PLN. Na nieco wyższe ceny powinniśmy przygotować się, kiedy zamierzamy zarezerwować podróż do innego miejsca położonego w regionie. Dla przykładu, podróż do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednym kursem. Z kolei na biznesowy kurs w wygodnych warunkach do Oświęcimia czy Katowic wydamy w okolicach 300 zł. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki podróży, które zadowolą najbardziej wybrednych.