Zapobiegnij rozszczelnieniom i stratom ciepła – o serwisie okien

Zajrzyj w to miejsce, żeby zlecić serwis okien.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są narażone na wszelkiego typu wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie oddziałują również czynniki atmosferyczne – skrajny żar i mróz, śnieg czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić zawodowca. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może również zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez zamontowanie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]