Lubisz klasyczne wnętrza? Poznaj ceramikę Kerasan Retro

Mimo że w architekturze wnętrz nadal pojawiają się nowe mody, nie brakuje miłośników pomieszczeń urządzonych tradycyjnie. Ci, którzy wolą sprawdzone rozwiązania oraz klasyczną estetykę nie będą mieć kłopotu z wyszukaniem akcesoriów dopasowanych do ich wymagań. To właśnie dla takich klientów swoją marka Kerasan opracowała serię Retro, w której czekają na nas umywalki, brodziki i meble do sanitariatów. Co przygotowali eksperci firmy? Dlaczego warto wybrać wanny i kabiny z serii Kerasan Retro?

Seria Kerasan Retro

Eksperci zatrudnieni przy linii Kerasan Retro chcieli zaprojektować produkty przywodzące na myśl wzornictwo dziewiętnastego stulecia. Ze względu na tradycyjne projekty, Kerasan Retro okazuje się bardzo cenione przez kierowników hoteli, jednak znajduje wielu entuzjastów również wśród przeciętnych klientów. To idealne wyjście dla wszystkich, którzy nie lubią minimalizmu współczesnego designu, woląc stylowe ozdobniki oraz tradycyjne barwy. Nie oznacza to na szczęście, że zdadzą egzamin jedynie w tradycyjnych wnętrzach – świetnie połączą się także z nowoczesnymi dodatkami.

Kerasan Retro – czemu warto?

Kerasan Retro to jednak coś więcej niż doskonałe wzornictwo. Marka wszak pamięta o tym, iż wnętrze łazienek musi być odporne oraz wygodne, zatem opisywane akcesoria posiadają owe parametry. Są również chronione – Kerasan wymieni lub serwisuje uszkodzone umywalki. Produkty z serii Kerasan Retro to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących solidność i piękny design.