Podłoga drewniana

podłogi drewniane Poznań

Eleganckie oraz ekologiczne podłogi drewniane z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Wykańczając każde wnętrze trzeba podjąć decyzję jaką podłogę wybrać do naszego pomieszczenia. Nie jest to prosta decyzja, z uwagi na to, że obecnie w sklepach mamy dostępną bardzo szeroką gamę rozwiązań. Wzór i kompozycja zastosowanych na podłodze materiałów oddziałuje na estetyczny odbiór wnętrza. Podłogi drewniane są wciąż niezastąpione w tej kwestii.

Co decyduje o tak dużej popularności podłóg drewnianych?

Podstawową zaletą podłóg drewnianych jest wykonanie z materiału naturalnego, czyli zdrowego dla człowieka. Drewno ma również tę zaletę, iż doskonale pochłania dźwięki. Podłogę drewnianą można co pewien czas odnawiać poddając cyklinowaniu.

Podłogi drewniane i ich rodzaje

Różnorodność kolorów oraz gatunków, a także niezliczona liczba wzorów słojów drewna, umożliwiają dobranie odpowiedniej drewnianej podłogi do każdego wnętrza. Materiał o mniejszej twardości stosuje się na podłogi z drewna w pomieszczeniach o niewielkim natężeniu ruchu. Wszędzie tam, gdzie powierzchnie są poddane znacznym obciążeniom należy skorzystać z podłóg z drewna twardego.

Nasze dane:
Baltic Wood
ul. Fabryczna 6a
38-200 Jasło

Tel.: +48 13 491 65 00
E-mail: [email protected]