Serwis okien

Na www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okien Warszawa

Uszkodzone okna najprościej będzie zwyczajnie wymienić na kolejne, ale nierzadko nie jest to opłacalne. Zwykle korzystniejszym wyjściem okazuje się naprawa okien – tym bardziej, że takie usługi są obecnie naprawdę popularne. Gdy mamy przynajmniej podstawowe zdolności manualne, z odnowieniem okien – zwłaszcza drewnianych – nie powinniśmy mieć jakichkolwiek problemów.

Naprawa okien – w jakich przypadkach jest niezbędna?

Najczęstszym powodem usterek okien okazują się uszkodzone zawiasy. Upewnij się, czy nie wystają z nich bolce i czy poruszanie nimi nie sprawia problemów. Ten druga oznaka może świadczyć o rdzewieniu trzpienia, czego skutkiem bywa wysunięcie się skrzydła z zawiasu – a a do opisywanych zdarzeń lepiej nie dopuścić. Problemy mogą wiązać się też ze zużyciem zamka – powinieneś upewnić się, czy nie ma zbyt dużego luzu, bo gdy odmówi posłuszeństwa, otworzenie okna będzie niewykonalne.

Samodzielny serwis okien? To możliwe!

Jeśli drewniane okna nie wyglądają już jak kiedyś, jesteśmy w stanie sprawić, że odzyskają niegdysiejszy wygląd. Naprawa okien bez pomocy fachowców nie okaże się skomplikowana – oczywiście jeśli chodzi wyłącznie o ich wygląd. W razie, kiedy awaria dotyczy mechanizmu wewnętrznego, jedynym wyjściem okaże się zostawienie tego fachowcom.

Ceny naprawy okien PCV

Na to, ile wydamy decydujący wpływ ma to,o jaką awarię chodzi. Zwykła regulacja pozycji skrzydeł nie wyniesie nas więcej, niż 40 PLN, ale konserwacja klamki albo zawiasu to wydatek około dwustu zł. Nie zapominajmy, że okna plastikowe potrzebują regularnej ochrony – naprawa okien PCV to też więc ich smarowanie i wymiana gum.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]