Umywalki Catalano do każdej łazienki

Catalano to firma działająca w sektorze sanitarnym od wielu lat. Ofertę adresuje jednak nie tylko do miłośników wnętrzarskich sprawdzonych rozwiązań – stale robi wszystko, by opracowywać umywalki, które zgrają się z nowoczesnymi modami. Niezwykły, typowy dla Italii typ projektowania Catalano łączy z wielką odpornością swoich wyrobów – umywalki opisywanej firmy bez problemów wytrzymają nawet kilkadziesiąt lat w ciężkich sytuacjach. Co zatem znajdziemy w jej ofercie? Czemu opłaca się kupić artykuły Catalano?

Czemu warto wybrać Catalano? Umywalka urzeka dobrym wzornictwem

Właśnie design jest wyróżnikiem Catalano – umywalka tej firmy będzie we wszystkich sytuacjach odróżniała się na tle innych. Interesujące linie nie tylko świetnie się prezentują, ale również odgrywają ważną rolę, jeśli chodzi o higienę – umywalki Catalano są tak tworzone, by ich sprzątanie było jak najprostsze. W ofercie Catalano dostępne są zarówno klasyczne propozycje, jak i kolekcję Impronta, a ta na pewno przypadnie do gustu zwolennikom nowoczesnego wzornictwa.

Catalano – umywalka na dekady

Solidność to nie ostatnia zaleta Catalano – umywalka bez problemów wytrzyma kilka dekad, bo wytwarzana jest tylko z najlepszych materiałów. Nie straszne są jej wilgoć i zbicia, zaś powierzchnia nigdy nie traci gładkości. Dzieje się tak z uwagi na to, że umywalki Catalano wypalane są w temperaturze więcej niż tysiąca stopni Celsjusza. To pozytywnie wpływa na łatwość utrzymania ich w czystości oraz bardzo poprawia wygodę przebywania w toalecie.