Włoska tradycja i wzornictwo ceramiki Catalano

Dla pracowników Catalano największe znaczenie mają klienci. To dlatego ceramika Catalano cechuje się doskonałym designem, który łączy się z solidnością i funkcjonalnością. Potwierdzają to też statystyki – Catalano działa już od czterech dziesięcioleci, a jej wyroby można nabyć we wszystkich zakątkach świata. Jej siedzibą są Włochy, które znane są z doskonałego wzornictwa i da się to zauważyć w wyrobach marki. Czemu dobrze zdecydować się na ich kupno? Co czeka na nas w ofercie Catalano?

Atuty ceramiki Catalano

Catalano para się wyrobem ceramiki łazienkowej. W jej ofercie znajdziemy wanny, brodziki oraz miski WC. Zawsze cechują się w szczególności dużą solidnością – bez problemów przetrwają także w najcięższych sytuacjach. Oprócz tego ich kształty są w ten sposób opracowane, aby prosto było utrzymać je w czystości. To bez wątpienia polubią wszyscy, w oczach których największe znaczenie ma czystość. Dowodem na to, że ceramika Catalano jest naprawdę wytrzymała jest na pewno fakt, iż produkowana jest tylko w jednej fabryce.

Ceramika Catalano – niezwykły design

Ceramika Catalano znana jest też z uwagi na jej niezwykle projekty. Włosi dbają o to, aby ich wyroby świetnie prezentowały się w tradycyjnie zaaranżowanych toaletach, oferując swoim klientom wanny będące hołdem dla świetnym, sprawdzonych rozwiązań. Poza tym, w ofercie firmy produkty dla siebie znajdą też miłośnicy innowacyjnego designu. Plusem umywalek Catalano są też przystępne ceny – stosunkowo niskie, biorąc pod uwagę oferowaną wytrzymałość i styl wyrobów.