Wyjątkowe miski wiszące Catalano

Zaaranżowanie łazienki potrafi być przyczyną poważnych problemów. Ze względu na charakter tego wnętrza, należy zatroszczyć się o to, żeby używane tam przedmioty były wytrzymałe na działanie wilgoci oraz pęknięcia. Poza tym istotny będzie również styl wykorzystywanych w łazience wanien i baterii – wszak to one kształtują jej wizerunek. To dlatego dużym zainteresowaniem szczycą się produkty Catalano – miska wisząca, wanny i wiele innych.

Catalano – miska wisząca do nowoczesnej ubikacji

Catalano to firma słynąca ze swoich oryginalnych wzorów. Nie powinno to dziwić, gdyż fabryka firmy działa we Włoszech, które są uznawane za mekkę światowego designu. Za każdym razem produkty Catalano – miska wisząca, umywalka tudzież brodzik – charakteryzują się doskonałym wyglądem, który sprawia, że idealnie odnajdą się w nowoczesnych ubikacjach. Catalano pamięta także o miłośnikach sprawdzonych rozwiązań, oferując im produkty będące hołdem dla starej tradycji wnętrzarstwa.

Catalano – miska wisząca, która posłuży lata

Produkty Catalano charakteryzują się także wielką solidnością – marka dokładnie wybiera surowce, z jakich produkuje muszle WC oraz umywalki. Jej projektanci świetnie zdają sobie też sprawę, jak istotna w ubikacji okazuje się higienia – z tego powodu produkty tej marki charakteryzują się łagodnymi kształtami, które znacznie ułatwiają ich konserwację oraz minimalizują prawdopodobieństwo pojawienia się groźnych dla organizmu mikroorganizmów.