Wytrzymałość i elegancja od firmy Hatria

Hatria to marka słynąca z wyrobu wysokiej jakości ceramiki do łazienek. Wytrzymałość to nie jedyna zaleta umywalek Hatria, bowiem wszystkie charakteryzują się także świetnym projektem. Nie może to rzecz jasna dziwić, gdyż produkty Hatria projektowane są w Italii, uznawanej za światową mekkę designu. Dlaczego opłaca się kupić produkty włoskiej marki? Jak dużo zapłacimy za umywalki Hatria i co oprócz tego znajdziemy w jej ofercie?

Hatria – produkty firmy

Najistotniejszy punkt katalogu Hatria to na pewno umywalki. Firma proponuje swoim klientom blisko sto rozmaitych wzorów, wśród których produkty odpowiednie do swoich potrzeb na pewno wyszukają zwolennicy interesującego wzornictwa. Oprócz tego w katalogu firmy znajdziemy też szeroki wybór muszli WC, które podobnie jak umywalki będą idealnie wyglądały w eleganckich pomieszczeniach. Ofertę Hatria uzupełniają bidety i brodziki.

Czemu warto:wybrać wyroby Hatria?

Jak już wspomnieliśmy, głównym plusem wyrobów Hatria są interesujące projekty – w jej katalogu nie sposób znaleźć nudnych projektów, a wszystkie umywalki tej marki z pewnością zadowolą miłośników oryginalnych rozwiązań. Charakteryzujące się wysoką klasą umywalki Hatria, które wyróżnią każdą łazienkę i wytrzymają dziesięciolecia, można nabyć zazwyczaj w atrakcyjnych cenach.