Gabinet psychologiczny

Centrum Dobrej Terapii to nowoczesny gabinet oferujący pomoc z dziedziny psychiatrii, psychoterapii oraz pomocy psychologicznej zarówno dla dorosłych jak i młodzieży.

Nasi wykwalifikowani pracownicy zagwarantują Państwu nie tylko wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, lecz także zadbają o pozytywną atmosferę spotkań. W ramach Centrum Dobrej Terapii można skorzystać z porad seksuologa, neuropsychologa czy terapeuty uzależnień. Do każdego odwiedzającego nasz ośrodek podchodzimy bardzo indywidualnie i z dużą dozą empatii, doskonalewiemy jak niezwykle ważne jest swobodne samopoczucie osoby wybierającej nasz ośrodek. Do wyboru pacjenci mają terapię indywidualną, a także grupową.

Z nami jesteś w stanie rozwiązać trudności i odmienić swoje życie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka, która mieści się w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Szczegóły oferty odnajdą Państwo na naszej e-stronie. W tym samym miejscu widnieją artykuły z wiedzą psychologiczną, którą chcemy się przekazać wszystkim naszym przyszłym pacjentom.