Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Więcej na temat marki Vitberg na portal.abczdrowie.pl

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało bądź skoncentrować się na określonej jego części. Wykorzystanie wibroterapii polecają fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, poprawiają krążenie w kończynach dolnych, a także wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci chcą korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, we własnym domu. Do takich osób kierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość testowania swoich produktów w poradniach, działających na terenie całej Polski.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]