Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o produktach marki Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji poprawiło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i zmniejszeniu napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też jego estetyka, wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji oraz fakt, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]