Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tutaj

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej intensywności, pozwala znacznie poprawić komfort życia osób skarżących się na bóle kręgosłupa, szyi oraz nóg. Moduły masujące rodzimej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do relaksu i walki z objawami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]