Pomóż włosom! Odwiedź trychologa w Krakowie

Nasze włosy często są w naszych czasach narażone na szkodliwy wpływ ekosystemu. Cierpią też z powodu naszej diety. Warto o nie dbać za pomocą kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z owłosioną skórą głowy budzą obawy, może okazać się nieunikniona wizyta u specjalisty trychologa.

Czym zajmuje się trycholog?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi dolegliwościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze choroby i zaproponować właściwe leczenie.

Znajdź trychologa w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, może zaproponować nam przeróżne zabiegi wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także skuteczne sposoby umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli czerpać radość ze zdrowych i pięknych.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w pożądanej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.