Portal „Kto Cię wyleczy” o zestawie RAM Vitberg+ – opinie i test

Sprawdź Vitberg opinie na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy w pozycji siedzącej często odczuwamy bóle dolnego odcinka kręgosłupa, uczucie obciążenia nóg oraz odrętwienie szyi i ramion. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, szyję, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm pomagający w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]