Suplementy diety

Suplementy diety – gdzie kupić?

Szeroki wybór odżywek i suplementów, które są pozytywnie ocenione przez profesjonalistów, można znaleźć w asortymencie sklepów internetowych i stacjonarnych.

Suplementy na rozbudowę tkanki mięśniowej oraz na odchudzanie

Gainer na przyrost tkanki mięśniowej

Oferta proponowanych przez sklepy suplementów jest bardzo duża, wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi gainer – typ suplementu wspierającego rozbudowę tkanki mięśniowej. Geiner wprowadza cały organizm zażywającego w tak zwany stan anaboliczny. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu do organizmu odpowiednich dawek węglowodanów i białka.

Suplementy z grupy BCAA

Aminokwasy BCAA sprawdzą się świetnie u wszystkich chcących profesjonalnie uprawiać kulturystykę. Ich regularne przyjmowanie prowokuje rozbudowę tkanki mięśniowej, przy jednoczesnym redukowaniu ilości tkanki tłuszczowej. Należy dodać, że BCAA dostarcza również energii, która jest niezbędna przy dużych wysiłkach fizycznych.

Odżywki z grupy HMB

HMB to również ceniony przez zajmujących się kulturystyką suplement. Należy go przyjmować bezpośrednio przed treningiem jak i po. HMB poprawia siłę mięśni a także powoduje budowę masy i skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Suplementy diety w swoim asortymencie ma w swojej ofercie także sklep Activlab. Ofertę można sprawdzić wchodząc na stronę www.activlab.pl.