Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Po więcej informacji o Vitberg opinie zajrzyj tu

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje zastosowanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są aparaty do wibroterapii, które mogą służyć zarówno fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do wibroterapii

RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Produkcja podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, dział elektroniki, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie urządzenia trwało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddawane są wielu testom. Okrycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]