Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Co powinieneś wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieważne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty firmy Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich odwiedzin w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im modułowe urządzenia do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po ciężkich treningach czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły składane są ręcznie. Firma dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]